סניף ברקת

סניף ברקת פעיל יום בשבוע, מאמן קבוצות מתחילים, מתקדמים. הסניף קיים משנת 2012 ועובד בשיתוף פעולה עם מרכז לב העיר.

הסטודיו ללחימה שלנו נמצא באולם הספורט של בית הספר "אוהל שרה". מאז פתיחת הסניף מאות תלמידים התאמנו ועדיין מתאמנים ומגיעים ליכולות גבוהה מאוד בתחום הלחימה וההגנה העצמית. 

אתם מוזמנים להגיע לאימון ניסיון בכל עת, לפרטים פנו לסיפו אבשלום גלילי 054-7414029

קונג פו קידס

קבוצות הקונג פו קידס, מתאימות לילדים בכיתות א'-ב'.

במהלך השיעורים הם יקבלו את היסודות של הקונג פו המסורתי, נפתח להם את הכוח והיציבות, שיווי משקל, גמישות, אירובי קל והכל תחת אימונים ייחודים המותאים לגילם ולמבנה גופם.

התוכנית הינה ייחודית לשיטה ולא תוכלו למצוא דבר הדומה לה בשום בית ספר או שיטה אחרת.

אתם מוזמנים לאימון בשבוע 45 דקות.

ימי שלישי - 17:15 – 18:00

קבוצת ביניים

קבוצות הביניים מתאימות לכיתות ג'- ה'

בקבוצות אלו אנו מלמדים את הקונג פו המסורתי ואת המודרני. במסורתי אנו מתמקדים בתרגילים אשר עוזרים להגנה עצמית ולהתמודדות מול סיטואציות שונות. במודרני אנו לומדים את יסודות זירת הקונג פו, אגרוף, בעיטות, הטלות והפלות הקשורות לתחום זה. תלמידים בקבוצה זו יכולים לתגבר את האימונים לשלוש פעמים בשבוע בסניפים השונים. 

 

אתם מוזמנים לאימון בשבוע למשך 45 דקות.

ימי שלישי -  18:00 - 18:45

קבוצת נוער

קבוצת הנוער שלנו מתאימה לכיתות ו' עד ח' (תלמידי ח' הגדולים פיזית יועברו לבוגרים). באימונים אנו משלבים את ההגנה העצמית עם הסאנדא.

במהלך האימונים אנו בונים בסיס חזק של כושר, משפרים גמישות, כוח מתפרץ, יציבות ועוד אלמנטים אשר עוזרים לשפר את טכניקות הזירה.

בקבוצה זו אנו לומדים גם הגנה עצמית מול איומים אשר קיימים ברחוב, השילוב של הסגנון המסורתי והמודרני עם התמקדות בנושא הסאנדא יוצר מערכת של כלים להגנה עצמית מאוד יעילה מול יריב אחד ויותר. 

אתם מוזמנים לאימון בשבוע למשך 60 דקות.

ימי שלישי -  18:45 - 19:45