סניף שוהם

סניף שוהם פעיל שלושה ימים בשבוע, מאמן קבוצות מתחילים, מתקדמים ונבחרת. הסניף קיים משנת 2012 ועובד בשיתוף פעולה עם מרכז חמש. הסטודיו ללחימה שלנו נמצא בבית הספר שלהבת בתוך אולם הספורט, התוצאות בסניף זה מדברות בעד עצמם ובשנת 2016 זכה תלמיד באליפות ישראל בסאנדא.

מאז פתיחת הסניף למדו עשרות תלמידים ומרביתם ממשיכים להתאמן עד היום ומגיעים ליכולות גבוהה מאוד.

בשוהם קיימת נבחרת שהם למעשה שיעורי תיגבור לתלמידים אשר מעוניינים לשפר את המיומנויות הלחימה. משך האימון הוא שעה וחצי ומתקיים בימי שלישי. תלמידים נבחרים יוכלו להצטרף לכך וחלקם מיועד לתחרויות אשר מתקיימות במהלך שנת האימונים בחסות איגוד הקונג פו בישראל.

אתם מוזמנים להגיע לאימון ניסיון בכל עת, לפרטים פנו לסיפו אבשלום גלילי 054-7414029

קונג פו קידס

קבוצות הקונג פו קידס, מתאימות לילדים בכיתות א'-ב'.

במהלך השיעורים הם יקבלו את היסודות של הקונג פו המסורתי, נפתח להם את הכוח והיציבות, שיווי משקל, גמישות, אירובי קל והכל תחת אימונים ייחודים המותאים לגילם ולמבנה גופם.

התוכנית הינה ייחודית לשיטה ולא תוכלו למצוא דבר הדומה לה בשום בית ספר או שיטה אחרת.

אתם מוזמנים לשני בשבוע למשך 45 דקות.

מתחילים -  ימי חמישי מהשעה 17:30

קבוצת ביניים

קבוצות הביניים מתאימות לכיתות ג'- ה'

בקבוצות אלו אנו מלמדים את הקונג פו המסורתי ואת המודרני. במסורתי אנו מתמקדים בתרגילים אשר עוזרים להגנה עצמית ולהתמודדות מול סיטואציות שונות. במודרני אנו לומדים את יסודות זירת הקונג פו, אגרוף, בעיטות, הטלות והפלות הקשורות לתחום זה. תלמידים בקבוצה זו יכולים לתגבר את האימונים לשלוש פעמים בשבוע בסניפים השונים. 

 

אתם מוזמנים לשני אימונים בשבוע למשך 45 דקות.

מתחילים -  ימי שני וחמישי מהשעה 15:45

נבחרת - ימי שלישי - מהשעה 16:00 - למתאימים בלבד

קבוצת נוער

קבוצת הנוער שלנו מתאימה לכיתות ו' עד ח' (תלמידי ח' הגדולים פיזית יועברו לבוגרים). באימונים אנו משלבים את ההגנה העצמית עם הסאנדא.

במהלך האימונים אנו בונים בסיס חזק של כושר, משפרים גמישות, כוח מתפרץ, יציבות ועוד אלמנטים אשר עוזרים לשפר את טכניקות הזירה.

בקבוצה זו אנו לומדים גם הגנה עצמית מול איומים אשר קיימים ברחוב, השילוב של הסגנון המסורתי והמודרני עם התמקדות בנושא הסאנדא יוצר מערכת של כלים להגנה עצמית מאוד יעילה מול יריב אחד ויותר. 

אתם מוזמנים לשני אימונים בשבוע למשך 60 דקות.

מתאימים יזומנו לנבחרת לתיגבור.

מתחילים ומתקדמים -  ימי שני וחמישי מהשעה 16:30

נבחרת - ימי שלישי - מהשעה 16:00 - למתאימים בלבד