הקבוצות

סניף כפר סבא פעיל למשך כל השבוע, מאמן קבוצות מתחילים, מתקדמים, נבחרת ונשים. הסניף קיים משנת 2011 ומאז מאות תלמידים התאמנו וממשיכים להתאמן במטרה לשפר את יכולותיהם. מרבית התלמידים רואים את המקום כבית שני ומגיעים לפני האימונים במטרה ליצירת קשרי החברות שנרקמו בינם.

אתם מוזמנים להגיע לאימון ניסיון בכל עת, לפרטים פנו לסיפו אבשלום גלילי 054-7414029

טרום קונג פו - גן חובה

קבוצות הטרום קונג פו, מתאימות לילדים בגן חובה.

בשיעורים ילמדו במהלך השנה ערכים לחיים, ישפרו את הכוח, הגמישות, הקואורדינציה, יציבות ואת הקשב והריכוז, כל זה בדרך שיטת האימונים הייחודית לנו המשלבת בין הגופני לחוויתי.

אתם מוזמנים לאימון של פעם בשבוע למשך 30 דקות.

בסניף כפר סבא בלבד.

ימי ראשון ורביעי מהשעה 16:45

קונג פו קידס - כיתות א' ב'

קבוצות הקונג פו קידס, מתאימות לילדים בכיתות א'-ב'.

במהלך השיעורים הם יקבלו את היסודות של הקונג פו המסורתי, נפתח להם את הכוח והיציבות, שיווי משקל, גמישות, אירובי קל והכל תחת אימונים ייחודים המותאים לגילם ולמבנה גופם.

התוכנית הינה ייחודית לשיטה ולא תוכלו למצוא דבר הדומה לה בשום בית ספר או שיטה אחרת.

אתם מוזמנים לשני בשבוע למשך 45 דקות.

ימי ראשון ורביעי מהשעה 17:15

קבוצת ביניים כיתות ג' - ה'

קבוצות הביניים מתאימות לכיתות ג'- ה'

בקבוצות אלו אנו מלמדים את הקונג פו המסורתי ואת המודרני. במסורתי אנו מתמקדים בתרגילים אשר עוזרים להגנה עצמית ולהתמודדות מול סיטואציות שונות. במודרני אנו לומדים את יסודות זירת הקונג פו, אגרוף, בעיטות, הטלות והפלות הקשורות לתחום זה. תלמידים בקבוצה זו יכולים לתגבר את האימונים לשלוש פעמים בשבוע בסניפים השונים. 

 

אתם מוזמנים לשני אימונים בשבוע למשך 45 דקות.

 ימי ראשון  ורביעי מהשעה 18:00

קבוצת נוער - כיתות ו' - ח'

קבוצת הנוער שלנו מתאימה לכיתות ו' עד ח' (תלמידי ח' הגדולים פיזית יועברו לבוגרים). באימונים אנו משלבים את ההגנה העצמית עם הסאנדא.

במהלך האימונים אנו בונים בסיס חזק של כושר, משפרים גמישות, כוח מתפרץ, יציבות ועוד אלמנטים אשר עוזרים לשפר את טכניקות הזירה.

בקבוצה זו אנו לומדים גם הגנה עצמית מול איומים אשר קיימים ברחוב, השילוב של הסגנון המסורתי והמודרני עם התמקדות בנושא הסאנדא יוצר מערכת של כלים להגנה עצמית מאוד יעילה מול יריב אחד ויותר. 

אתם מוזמנים לשני אימונים בשבוע למשך 60 דקות.

 ימי ראשון  ורביעי מהשעה 18:45

קבוצת בוגרים - ט' ומעלה

קבוצות הבוגרים מתאימה לגילאי 15 ומעלה.

באימונים אנו משלבים את ההגנה העצמית עם הסאנדא.

במהלך האימונים אנו בונים בסיס חזק של כושר, משפרים גמישות, כוח מתפרץ, יציבות ועוד אלמנטים אשר עוזרים לשפר את טכניקות הזירה.

בקבוצה זו אנו לומדים גם הגנה עצמית מול איומים אשר קיימים ברחוב, השילוב של הסגנון המסורתי והמודרני עם התמקדות בנושא הסאנדא יוצר מערכת של כלים להגנה עצמית מאוד יעילה

מול יריב אחד ויותר. 

אתם מוזמנים לשני אימונים בשבוע למשך 60 דקות.

ימי ראשון  ורביעי מהשעה 20:00 עד השעה 21:00